KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088068

nr 1408 8068

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:50:51